Prijava na e-novice

Kontakt

Glasbena produkcija RTV Slovenija

Vodja organizacijske enote
Patrik Greblo
01 475 24 72
patrik.greblo@rtvslo.si

Producentka enote
Tina Rupnik Pejić
01 475 24 70
tina.rupnik@rtvslo.si

Organizatorka koncertne dejavnosti
Irena Lesjak
01 475 24 15
irena.lesjak@rtvslo.si

Poslovna sekretarka
Irena Kavčič
01 475 24 69
irena.kavcic@rtvslo.si

Nototeka

Vodja nototeke
Domen Prezelj
01 475 43 58
domen.prezelj@rtvslo.si

Simfonični orkester RTV Slovenija

Umetniški vodja
Maja Kojc
01 475 24 87
maja.kojc@rtvslo.si

Šef dirigent
En Shao

Inšpektorica orkestra
Sonja Trampevska
sonja.trampevska@rtvslo.si

Glasbena producenta
Žiga Stanič
01 475 24 78
ziga.stanič@rtvslo.si

Boris Rener
01 475 24 75
boris.rener@rtvslo.si

Tonska mojstra
Miran Kazafura
Aleks Pirkmajer Penko

Tehnična sodelovca
Milko Silič
Andrej Dobnikar

Arhivar glasbenega sestava
Viktorija Zimšek

Divider

Kontaktni podatki
RTV Slovenija
OE glasbena produkcija
Kolodvorska 2
1550 Ljubljana

01 475 24 69
simfoniki@rtvslo.si
www.simfoniki.si